Ustawienia

2 Niedziela Wielkiego Postu
25 lutego 2024 r.

1. Dzisiaj:
a) Gorzkie Żale o 16.00, bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.
b) nie ma Mszy świętej o 18.30
c) Gorzkie Żale w Zatomiu Starym o 10.00
d) po Mszach św. przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka Ad Gentes – dzieło pomocy misjom

2. Zachęcamy, aby włączyć się w Wielkim Poście w „sztafetowy” post o chlebie i wodzie w intencji wyproszenia pokoju na świecie i w naszych sercach. Osoby chętne wpisują się na listę w zakrystii (jest jeszcze 6 dni do obstawienia)

3. Wielki Post jest w naszej Archidiecezji czasem, składania Daniny Diecezjalnej. Koperty na daninę są wystawione w kruchcie kościoła.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
a) w piątek:
* adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 16.30
* koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00
* czas spowiedzi św. od 15.30 do 16.30
* Droga  Krzyżowa:
- dla dzieci o 16.30 prowadzona przez rodziców dzieci pierwszokomunijnych, po Drodze Krzyżowej zebranie rodziców w kościele
- dla dorosłych po Mszy św. o 18.30
* po Mszy św. i Drodze Krzyżowej katecheza dla rodziców i chrzestnych w salce bł. ks. Narcyza

b) w sobotę:
* o 8.00 nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca z okazją do spowiedzi św.
* nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną od 10.00. Nowych chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub w biurze parafialnym. List do chorych jest do odebrania w zakrystii

5. W przyszłą niedzielę:
a) po Mszy św. o 9.00 wymiana tajemnic różańcowych i dziesiątka różańca
b) Gorzkie Żale o 16.00, bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.
c) nie ma Mszy świętej o 18.30
d) Gorzkie Żale w Zatomiu Starym o 10.00

6. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele remontowe naszego kościoła. Dziękujemy 105 rodzinom za daninę diecezjalną.

7. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki z książeczką „5 minut z Bogiem” i Mały Przewodnik Katolicki.

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.